Přesný termín dodání objednávky potvrzujeme ještě telefonicky nebo e-mailem. Upozorňujeme vás, že víno mohou zakoupit pouze osoby starší 18 let.

Chateau Kamnik Cuvée de Prestige 2018

Červené suché víno vyrobené vinifikací z pečlivě vybraných hroznů odrůd: Merlot, Vranec a Cabernet Franc. Komplexnost tohoto cuvée pramení z 22 měsíců zrání v nových a částečně použitých francouzských a amerických dubových sudech.

Můžeme doručit do:
19.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 121
Značka: Chateau Kamnik
1 190 Kč / ks
Kategorie: Červená vína
Hmotnost: 0.75 kg
Složení: 43% Merlot, 19% Cabernet Franc, 38% Vranec
Alkohol: 15%
Ročník: 2018
Kamnik Cuvée de Prestige Víno z Makedonie ESHOP 2022
Premium Zlatá medaile
ZDARMAZDARMA
Mezinárodně ceněná vína
Makedonská vína se mohou pochlubit mimořádnou kvalitou.

Červené suché víno vyrobené vinifikací z pečlivě vybraných hroznů odrůd: Merlot, Vranec a Cabernet Franc. Víno se vyznačuje intenzivní rubínově červenou barvou. Jeho přitažlivá vůně tmavých bobulí je doplněna kořenitými tóny a končí dlouhou chutí. Komplexnost tohoto cuvée pramení z 22 měsíců zrání v nových a částečně použitých francouzských a amerických dubových sudech. Chuť je plná, s vysokým obsahem extraktu, hebké sametové třísloviny, které tomuto vínu zajišťují několikaleté zrání v lahvi.

Doporučená teplota podávání 14-16 ℃. Vychutnejte si toto víno k silným sýrům, masu, zvěřinovým specialitám a kořeněným jídlům. Před podáváním doporučujeme dekantovat.

 

Ocenění:

Mundus Vini Spring 2020 – zlatá medaile

Emozioni dal Mondo 2019 – zlatá medaile

Città del Vino “Selezione del Sindaco” 2017, Itálie - Zlatá medaile

AWC Vídeň 2017, Rakousko - Zlatá medaile

AWC Vídeň 2016, Rakousko - Zlatá medaile

Vinitaly 2015, Itálie - Dvojitá zlatá medaile

Concours Mondial du Bruxelles 2015, Belgie - Velká zlatá medaile

Concours International de Lyon 2014, Francie - zlatá medaile

GAST 2014, Chorvatsko - Zlatá medaile

Vinařství kolem Chateau Kamnik je soukromé vinařství s potenciálem, které navazuje na velikost starověku Makedonské tradice, lihovin i půdy. Míchání minulosti a budoucnosti, tradice a sofistikovaného nejmodernějšího přístupu k pěstování révy, přírody a vědy, je pro značku Kamnik výzva. Cíle a vize profesionálního vinařského týmu jsou nastaveny tak, aby udržovaly historické a tradiční hodnoty a zároveň se přizpůsobily požadavkům moderního trhu s vínem.

Zpět do obchodu