Přesný termín dodání objednávky potvrzujeme ještě telefonicky nebo e-mailem. Upozorňujeme vás, že víno mohou zakoupit pouze osoby starší 18 let.

Chateau Kamnik Terroir Vranec Grand Reserva 2018

Suché červené víno získané ze 100% vybraných hroznů a částečně vysušené na révě, z odrůdy Vranec. Víno se vyznačuje charakteristickou odrůdovou hustotou, výbornou pohyblivostí a dynamickou viskozitou.

Můžeme doručit do:
7.3.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 118
Značka: Chateau Kamnik
2 590 Kč / ks
Kategorie: Červená vína
Hmotnost: 0.75 kg
Alkohol:: 16%
Odrůda:: 100% Vranec
Ročník:: 2018
Kamnik Terroir Vranec Grand Reserva Víno z Makedonie ESHOP 2022
Premium Zlatá medaile
ZDARMAZDARMA
Mezinárodně ceněná vína
Makedonská vína se mohou pochlubit mimořádnou kvalitou.

Suché červené víno získané ze 100% vybraných hroznů a částečně vysušené na révě, z odrůdy Vranec. Víno se vyznačuje charakteristickou odrůdovou hustotou, výbornou pohyblivostí a dynamickou viskozitou. Barva je hluboká a tmavě rubínově červená a vůně je ovocně kořenitá a připomínající kombinaci zralých ostružin, borůvek a švestek s decentním tónem máty. S 24 měsíčním zráním v nových sudech z francouzského a amerického dubu poskytuje extrémně plnou a intenzivní chuť džemu z červených bobulí s dlouhou a přetrvávající čokoládovou příchutí. Harmonická svěžest, jemné taniny a komplexní zvuk jemné struktury dávají tomuto vínu potenciál dlouhého zrání. Pokud zraje dlouhou dobu, ve vhodných okolních podmínkách, toto víno ukáže komplexnost a brilanci.

 

Doporučená teplota podávání: 15-18 °C. Víno kombinujte se specialitami z červeného masa, zvěřinou v pikantní omáčce nebo s vyzrálými sýry.

 

Ocenění:

Balkánská mezinárodní soutěž vín 2020 - Dvojitá zlatá medaile / Best of Show

Médaille d'or Citadelles du Vin 2018

Gold Medal Vino Ljubljana 2018

Médaille d'or, Mondial Vins Extrêmes 2018

Selection 2017, Germany – zlatá medaile

The Balkans International Wine Competition 2017, Bulharsko - zlatá medaile

Les Citadelles du Vin 2017, Francie - zlatá medaile

Great American International Wine Competition 2017, USA - DOUBLE Gold Medal

Decanter World Wine Awards 2013, UK - zlatá medaile

Regionální trofej pro střední a východní Evropu - Nejlepší červené víno ve střední a východní Evropě v kategorii Červená vína s cenou nad 15 GB liber

Balkánská mezinárodní soutěž vín 2013, Bulharsko - zlatá medaile

 

 

Vinařství kolem Chateau Kamnik je soukromé vinařství s potenciálem, které navazuje na velikost starověku Makedonské tradice, lihovin i půdy. Míchání minulosti a budoucnosti, tradice a sofistikovaného nejmodernějšího přístupu k pěstování révy, přírody a vědy, je pro značku Kamnik výzva. Cíle a vize profesionálního vinařského týmu jsou nastaveny tak, aby udržovaly historické a tradiční hodnoty a zároveň se přizpůsobily požadavkům moderního trhu s vínem.

Zpět do obchodu